Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Psy >> Trnava >> ponuka >>

Ponúkam rezerváciu šteniatka weimarského

 Pridať inzerát   
Ponúkam rezerváciu šteniatka weimarskéhoPonúkam rezerváciu šteniatka weimarskéhoPonúkam rezerváciu šteniatka weimarského
 Ponúkam rezerváciu šteniatka weimarského   800 EUR

Ponúkam záväznú rezerváciu šteniatka weimarského stavača vrhu „I“ z chovnej stanice z Mariánskej záhrady zo Slovenského spojenia. Termín narodenia 18. 03. 2020 Odberu: 13. 05. 2020. Otec: GRMADSKI WEIMARANER GREY RAIDER pes ktorí získal ocenenie Junioršampion Slovenska, Šampion Česka, Slovenska, Rakúska, Ukrajiny, Interšampion, CAC 15x, CACIB 6x , BOB 2x, BOS 2x, R-CACIB, R-CAC. KV 2016 V1 CAC Pracovné skúšky: JSS, FSS, SSVP, LSS všetko v I. cene Matka: Donna z Marianskej záhrady V1, VD Pracovné skúšky: SVS, JSS, SSVP, FSS všetko v I. cene Ide o nové spojenie výnimočných pracovných jedincov na Slovensku. U šteniatok z tohto spojenia je predpoklad stredne silných kostier, štandardného exteriéru a sfarbenia, vyrovnanej priateľskej povahy a v neposlednom rade veľkého temperamentu a loveckej vášne. Obidvaja jedince sa používajú v poľovníckej praxi . Viac informácií o výstavách a skúškach nájdete na web stránke: www.

Trnava   Meno: Martin Zatko     Tel.: 0907326995    

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Psy

Entlebušský salašnícky pes Entlebušský salašnícky pes
pezinok - Chovateľská stanica s 20 ročnou tradíciou chovu švajč. salašníckych ps

Appenzellský salašnícky pes. Appenzellský salašnícky pes.
Kysucké Nové Mesto - 4 šteniatka Appenzellského salašnického psa , hľadajú si milujúce rodi

Československý vlčák Československý vlčák
Bratislava - Chovná stanice československých vlčáků nabízí k prodeji poslední páreč© 2020 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | ponukam rezervaciu | Topweb, s.r.o.