Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Krmivo,doplnky >> Trenčín >> ponuka >>

Predaj najzdravších psích krmív na trhu!

 Pridať inzerát   
Predaj najzdravších psích krmív na trhu!Predaj najzdravších psích krmív na trhu!Predaj najzdravších psích krmív na trhu!
 Predaj najzdravších psích krmív na trhu!   10 EUR

Ponúkame tie najlepšie a najzdravšie krmíva z Kanady, Anglicka, Nemecka. Dovážame chovateľmi oceňované krmivá ako FirstMate (viac na webe firstmate), ktoré je každoročne v svetovom rebríčku TOP DRY FOODS. Prechod na naše krmivá pomohol už nejednému psíkovi s jeho zdravotnými problémami, zákazníci sú nad mieru spokojní. Či už ide o potravinové alergie, problémy so srstou, prípadne kĺbmi. Tento týždeň akčné zľavy až 8% na všetky krmivá. Stačí kliknút na stránku nášho eshopu predajkrmiv a pri kúpe tovaru zadat kód: ‚AKCIA118’ V ponuke sú krmivá ako FirstMate (Kanada), Fish4Dogs (Anglicko), alebo Granata Pet (Nemecko). Náš e-shop taktiež ponúka KRMIVO NA MIERU – podľa zadaných parametrov (veľkost, rasa, vek, alergie, iné problémy) Vám vyberieme krmivo, ktoré sa najviac hodí pre Vášho psíka.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Krmivo,doplnky

Kukurica Kukurica
Predam kukuricu. Cena: 18 €/q, okr. Galanta, 0905 13 45 44 ...

Voliéry na mieru Voliéry na mieru
Ponúkam výrobu voliér na mieru - plne sa prispôsobím Vašim požiadavkám, nemám problém s akýmkoľvek rozmerom. Vyrábam voliéry pre psy, aj pre vtáky. Dovoz je možný po dohode za príplatok. Fotky sú ilustračné. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovat. ...

buda pre psa buda pre psa
Výroba zateplených búd pre psa rôznych veľkostí, napríklad zateplená búda pre psa 110cm-75cm-75cm ma dvojitý polystyrénom zateplený plášt, vonkajsok aj vnutro budy je obyte tatranskym obkladom, búda je na nožičkách, strecha je odnímateľná a robím rôzne typy striech, cena tejto zakladnej budy je 100 eur, alebo buda pre velke plemena psikov ako vlcia ...© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | predaj najzdravsich | Topweb, s.r.o.