Inzercia zvieratá > Irsky vlkodav s PP - ihneď k odberu

Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Psy >> Prievidza >> ponuka >> Irsky vlkodav s PP - ihneď k odberu
Irsky vlkodav s PP - ihneď k odberuIrsky vlkodav s PP - ihneď k odberuIrsky vlkodav s PP - ihneď k odberu
 Irsky vlkodav s PP - ihneď k odberu   800 EUR

Ponuka:   CHS Nitrická záhrada ponúka šteniatka z vrhu B zo spojenia Diamond Matusalen a Adela Nitrická záhrada. U šteniatok je předpoklad dlhovekosti, protože niekoľko predkov sa dožilo veku okolo 10 rokov a viac. V Diamondovom rodokmeni je i legendárna Hibernie z Irskych moří ktorá sa dožila 13, 5 roku. Obaja rodičia majú nožnicový záhryz, sú plnochrupí, zdraví a majú vyšetrenie srdca s výsledkom 0. Otec je 91 cm vysoký, elegantný pes s krásnou hlavou, čokoládovými očami a zaujímavou bielo- striebornou farbou srsti. Matka je žíhaná elegantná fena, vysoká 86 cm, s tmavými očami a milou povahou. Voľné sú posledné 3 fenky a 2 psi. Šteniatka sú odchované v byte, v rodine s detmi. V čase odberu budú 3x odčervené, očkované, čipované. K odberu budú od 10. 6. 2014 K šteniatku dávame kúpno-predajnú zmluvu, granule na začiatok, knihu o chove Írskych vlkodavov. S budúcimi majiteľmi radi zostaneme v kontakte, poradíme v prípade potreby.

platnosť inzerátu vypršaná, hľadať podobné aktuálne inzeráty :


Dalšie inzeráty irsky vlkodav v kategórii >> Zvieratá >> Psy

rottwailera
Predám krasné mohútne štena ma 9 týždnov zaočkované a odčervené viac info na tel 0944463087 ...


rottwailera
Predám krasné mohútne štena ma9 týždnov zaočkované a odčervené viac info na tel 0944463087 ...


Cavalier King Charles Spaniel
Predam Krasne šteniatka Cavalier King Charles Spaniel (blenheim) - všetko PSIKOVIA, zdravučke, zaočkovane odčervene ihne ...

© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.