Inzercia zvieratá > Domov vyškolení šálka Yorkie šteňatá ava

Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Drobné cicavce >> Komárno >> dopyt >> Domov vyškolení šálka Yorkie šteňatá ava
 Reklamy Google:
Domov vyškolení šálka Yorkie šteňatá avaDomov vyškolení šálka Yorkie šteňatá ava
 Domov vyškolení šálka Yorkie šteňatá ava  

Dopyt:   Domov vyškolení šálka Yorkie šteňatá available. text máme dve nádherné Yorkie šteňatá k dispozícii íst dobre a pet milujúci domov tam, že ochotná prijat a zaobchádzat s nimi so starostlivostou a láskou. sú 12 týždňov, veterinári kontrolujú a bude prichádza so všetkými veterinárnymi dokumentmi. sú dobre vyškolení a socializované s detmi, a bude veľmi dobrý a malý rodinný pes. sú veterinári kontrolujú, nočník vyškolení, AKC zaregistrovaných, choroby zadarmo a v súčasnej dobe na svojich snímok. Budú prichádza so všetkými zdravie papiere, hrajúce hračky, jedlo manuálna, deky atď. takže ak ste hľadali dobré a dlhotrvajúci spoločníka, mali by ste vediet, ste na správnom mieste. Môžete kontaktovat prostredníctvom e-mailu na (sabrinag47@gmail. com)

platnosť inzerátu vypršaná, hľadať podobné aktuálne inzeráty :


Dalšie inzeráty domov vyskoleni v kategórii >> Zvieratá >> Drobné cicavce

fretkyyyyyy
primam rezervacie na fretky ktore sa nam teraz narodili 7kusov samicky aj samcekovia matka trochovita odber zaciatkom AU ...


 Reklamy Google:


© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.