Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Krmivo,doplnky >> Nové Mesto nad Váhom >> ponuka >>

Furminátor - všetky veľkosti

 Pridať inzerát   
Furminátor - všetky veľkostiFurminátor - všetky veľkostiFurminátor - všetky veľkosti
 Furminátor - všetky veľkosti   9 EUR

Furminator je výborná pomôcka pre všetkých chovateľov mačiek, psov a fretiek. S jeho pomocou odstránite odumretú a vypadnutú srst skutočne rýchlo, ľahko a efektívne. Môžete znížit výskyt alergií a ich prejavov, posilníte a ozdravíte srst vášho zvieratka, pretože okrem iného podporíte aj prirodzené premastovanie a vyživovanie srsti. V neposlednom rade vás taktiež zbaví nežiaducich chlpov na nábytku, či oblečení. Je účinnejší, ako iné kefy alebo hrebene a znižuje padanie srsti až o 90%. Vybrat si môžete z týchto veľkostí: Hrebeň SMALL (S) má šírku 4, 6cm. Vhodný pre malých psov a mačky do 12 kg, pre krátkosrsté i dlhosrsté plemená, ako aj pre králiky a zajace. Hrebeň MEDIUM (M)má šírku hrebeňa 6, 8cm. Je vhodný pre krátkosrsté i dlhosrsté plemená. Je určený predovšetkým pre psy od 9 do 22, 5 kg, so srstou dlhšou ako 5 cm. Hrebeň LARGE (L) má šírku hrebeňa 10, 16 cm. Je vhodný pre krátkosrsté i dlhosrsté plemená. Je určený predovšetkým pre veľké psy s hmotnostou od 22, , 5 do 40 kg.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Krmivo,doplnky

Predám krmítko na okruhle balíky
Predám krmítko na okrúhle balíky nové pozinkované priemer 170cm, na spodu je sito váha 65 kg Vhodné na úsporu sena pri krmení. Dolný Kubín cena 350 eu ...

kukurica, pšenica -
predám kukuricu sušenú 13€/q, pšenicu krmnu 13€/q. po dohode navrecujem ...

Predám jačmeň
Predám tohtoročný jačmeň - vo vreciach. Cena 12 Eur / 100 kg. ...

Predám kvalitnú senáž - Ponuka
Ponúkam na predaj tohotoročné senážne balíky, ďatelino-trávnaté prvá kosba(bal cca700kg) a tritikale (bal cca 600 kg) Pri väčšom odbere dohoda istá. Rozbor výživovej hodnoty možný. ...© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | furminator vsetky | Topweb, s.r.o.