Inzercia zvieratá > Furminátor - všetky veľkosti

Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Krmivo,doplnky >> Nové Mesto nad Váhom >> ponuka >> Furminátor - všetky veľkosti
Furminátor - všetky veľkostiFurminátor - všetky veľkostiFurminátor - všetky veľkosti
 Furminátor - všetky veľkosti   9 EUR

Ponuka:   Furminator je výborná pomôcka pre všetkých chovateľov mačiek, psov a fretiek. S jeho pomocou odstránite odumretú a vypadnutú srst skutočne rýchlo, ľahko a efektívne. Môžete znížit výskyt alergií a ich prejavov, posilníte a ozdravíte srst vášho zvieratka, pretože okrem iného podporíte aj prirodzené premastovanie a vyživovanie srsti. V neposlednom rade vás taktiež zbaví nežiaducich chlpov na nábytku, či oblečení. Je účinnejší, ako iné kefy alebo hrebene a znižuje padanie srsti až o 90%. Vybrat si môžete z týchto veľkostí: Hrebeň SMALL (S) má šírku 4, 6cm. Vhodný pre malých psov a mačky do 12 kg, pre krátkosrsté i dlhosrsté plemená, ako aj pre králiky a zajace. Hrebeň MEDIUM (M)má šírku hrebeňa 6, 8cm. Je vhodný pre krátkosrsté i dlhosrsté plemená. Je určený predovšetkým pre psy od 9 do 22, 5 kg, so srstou dlhšou ako 5 cm. Hrebeň LARGE (L) má šírku hrebeňa 10, 16 cm. Je vhodný pre krátkosrsté i dlhosrsté plemená. Je určený predovšetkým pre veľké psy s hmotnostou od 22, , 5 do 40 kg.

platnosť inzerátu vypršaná, hľadať podobné aktuálne inzeráty :


Dalšie inzeráty furminator vsetky v kategórii >> Zvieratá >> Krmivo,doplnky

Kúpim slnečnicu
Kúpim slnečnicu čiernu 50 Kg ...


NAHÝ OVOS NAHÝ OVOS
Predám nahý ovos s tohtoročnej žatvy po 0,35eur/kg. Balený vo vreciach po 50kg. Tel. 032 7781 493 večer. ...


predám akvárium 400l predám akvárium 400l
Predám 400l akvárium (predná stena do oblúka) s osvetlením a filtrom TETRA TEC EX1200 (určené na objem 200-500l), výhre ...
© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia inzeráty zdarma | RSS | Topweb, s.r.o. | Webinzeraty.sk inzercia nezodpovedá ani neručí za pravdivosť a obsah inzerátu.