Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Psy >> Detva >> ponuka >>

Predám novú búdu pre psa

 Pridať inzerát   
Predám novú búdu pre psaPredám novú búdu pre psaPredám novú búdu pre psa
 Predám novú búdu pre psa   132 EUR

Predám novú nezateplenú búdu pre psa s otváracou strechou pre lepší prístup pri čistení. Rozmer búdy je: 100 x 75 x 75 cm + strešné presahy. Búda je vhodná pre stredné plemená ako napríklad baset, bígl, stredný bradáč. Búda je osadená na nožičkách, strecha je pokrytá asfaltovým šindľom pre dlhšiu životnost. Strecha je vyspádovaná pre lepší odtok vody. Búda je ošetrená 4 vrstvami laku. Všetky spoje sú lepené, búda je maximálne pevná. Odber možný ihneď. Búdu pošlem na dobierku.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Psy

Nemecký ovčiak dlhosrstý Nemecký ovčiak dlhosrstý
Predám šteniatka NO dlhosrsté s preukazom pôvodu zo špičkového spojenia Conan Rossburg (BH-VT, ZVV1) HD 0/0, ED 0/0, Kkl. 1, BSZS 2014 SG7 x Ziwa z Agíru Bohemia (ZVV1, HD 0/0, ED 0/0, 14-násobná vítazka triedy). Šteniatka sú k odberu ihneď!!, voľný sú psíkovia aj fenky, očkované, odčervené, tetované. Predpoklad tmavej masky, oka a výrazného pigmen ...

Pražský krysarik
Hľadám pre našu fenku Pražského krysaríka, psíka na krytie. Banská Bystrica a okolie. Tel:0905484932 ...

Boston teriér steniatka Boston teriér steniatka
Chovateľská stanica Gader Garden ponúka krásne zdravé šteniatka Bostonského teriéra s PP(preukaz pôvodu), narodené 14. 01. 2018, k odberu v polke apríla ako 3-mesačné. Šteniatka odchádzajú s rodokmeňom, mikročipom, EU pasom, kompletne zaočkované a samozrejmostou je aj kúpno-predajná zmluva. K dispozícii sú 3chlapci a 1fenka, piata fenka je uz rezer ...© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | predam novu | Topweb, s.r.o.