Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Psy >> Turčianske Teplice >> ponuka >>

Belgický ovčiak-malinois

 Pridať inzerát   
 Belgický ovčiak-malinois   300 EUR

Chovateľská stanica NEW STUB ponúka šteniatka BO-malinois s PP po výborných pracovných rodičoch. Otec:VAGABUD z Polytanu, výborný, VS1, RTG 0/0. Matka:BORA La cage aux Folles, vd, SVV1, 2, 3, RTG 0/0. Predpoklad výborných pracovných pováh aj pekného exteriéru a väčšieho vzrastu.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Psy

Pražský krysarik
Hľadám pre našu fenku Pražského krysaríka, psíka na krytie. Banská Bystrica a okolie. Tel:0905484932 ...

Boston teriér steniatka Boston teriér steniatka
Chovateľská stanica Gader Garden ponúka krásne zdravé šteniatka Bostonského teriéra s PP(preukaz pôvodu), narodené 14. 01. 2018, k odberu v polke apríla ako 3-mesačné. Šteniatka odchádzajú s rodokmeňom, mikročipom, EU pasom, kompletne zaočkované a samozrejmostou je aj kúpno-predajná zmluva. K dispozícii sú 3chlapci a 1fenka, piata fenka je uz rezer ...

Československý Vlčák s PP Československý Vlčák s PP
Strážce Walhaly Kennel FCI. Přijímá rezervace na plánovaný vrh B Březen 2018, štěňátka Československého vlčáka. Rodiče mají vyrovnané přátelské povahy jsou zvyklé na děti, mají krásný exteriér s velmi zajímavým rodokmenem. Zúčastnili jsme se několika mezinárodních výstav s velmi pěknými výsledky. Hledáme zodpovědné majitele kteří uvítají pravidelný ...© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | belgicky ovciak | Topweb, s.r.o.