Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Psy >> Trebišov >> ponuka >>

Som Brix, kríženec labradora a prosím

 Pridať inzerát   
Som Brix, kríženec labradora a prosímSom Brix, kríženec labradora a prosím
 Som Brix, kríženec labradora a prosím   1 EUR

Ahoj som veselý a priateľský, mladý kríženec labradora a rád by som s Tebou odišiel domov. Chýba mi pohladenie a kopa veselých ľudí. Som zaočkovaný a odčervený. Momentálne bývam v Trebišove, ale dobré tety ma určite dovezú až k Tebe domov. Čakám tu na Teba a za malý adopčný príspevok som Tvoj. V prípade záujmu volajte 0918 218 254 alebo 0905 753 247 .

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Psy

Dlhosrsté jazvečíky Dlhosrsté jazvečíky
Predám dlhosrsté jazvečíky 1 fenka a 1 psík. Sú pravidelne odčervenené a očkované. ...

Argentínska doga Argentínska doga
Chovná stanica Imám - Porubszky Pierrot ponúka na predaj šteniatka argentínskej dogy. Otec: Flávius Porubszky Pierrot, Matka: Imám Késa Porubszky Pirrot 0905 722 003 mail: porubszky@azet. sk www. dogoargentino. eoldal. hu Facebook: www. fb. me/porubszky. pierrot. kennel ...

Tibetska doga s PP Tibetska doga s PP
Predám nadherné šteniatka s PP. Narodene 17. 11. 2017. Otec-Jasper narpo ransi - http://www. tibetanmastiffinfo. com/pedigree/details. php?id=13765 matka Ulisa fia anvijo - http://www. tibetanmastiffinfo. com/pedigree/details. php?id=18227 Obaja rodicia nadherný predstavitelia plemena. Zdravotné výsledky - DBK A/A DLK 0/0 - štítna žlaza ok. ...© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | som brix | Topweb, s.r.o.