Webinzeraty.sk >> Zvieratá >> Iné zvieratá >> Nitra >> ponuka >>

Voliéry. Koterce. Podstavce pod akváriá.

 Pridať inzerát   
Voliéry. Koterce. Podstavce pod akváriá.Voliéry. Koterce. Podstavce pod akváriá.Voliéry. Koterce. Podstavce pod akváriá.
 Voliéry. Koterce. Podstavce pod akváriá.  

Vyrobíme a dodáme Vám voliéru ,koterec na mieru. Podľa Vašich priestorových možností a Vašich predstáv. Dovoz ,prípadná montáž je samozrejmostou. Vyrábame voliéry ,koterce pre vtáctvo ,psov. Podstavce pod akváriá a pod. Kontaktujte nás.

inzerát je už neaktuálny:

Ďalšie inzeráty v kategórii >> Zvieratá >> Iné zvieratá

samec a samica detské tigre a gepard ml samec a samica detské tigre a gepard ml
Sme licencovaný chovateľov veľkých mačiek, a my v súčasnej dobe mláďatá geparda, tiger, bieleho leva, leoparda a tigrov (tj kríž plemeno leva a tigra), všetko pripravené na predaj za veľmi prijateľné prices. All naše mláďatá sú fľaše, kŕmenie a vyrastal v našom dome ako domáce zvieratá, takže sú absolútne spoločnost a bude veľmi dobré miláčikov. Po ...

kupim fretku
Nema alebo nevie niekto zohnat mlada fretky kupim. Informujte ma prosim meilom na dominkira@azet. sk dakujem ...

Deštník kakadu papoušci pro prodej. Deštník kakadu papoušci pro prodej.
Máme velmi krásné Deštník kakadu papoušci pro prodej. Oni jsou doma odchovaných a krmení papoušku s velkým spolecníkem pro deti a rodiny s detmi. Mají rádi hrají a mají rádi zpev moc. Jsou chována s detmi a jinými domácími mazlícky. Pro více informací, kontaktujte (MarltinaLucie@email. cz) ...

Predán včely
Predám dva silné roje bez úľov, rámiky B. na 10 a 8 rámikoch 7 eur za rámik so včelami. 2 kmeňové včelstvá zo staršími úlami B-9 Matky vo všetkých so tohoročné. Úle za symbolickú cenu . + včely aj s medom 100 eur za úľ ...© 2018 Webinzeraty.sk - inzercia zdarma | voliery koterce | Topweb, s.r.o.